Archiv aktualit

24. 10. 2006

Naše AMEDEI čokoláda vyhrála světovou cenu

Ve dnech 12. a 22. října proběhlo v Londýně každoroční udílení cen pro výrobce čokolád z celého světa. Podle očekávání se absolutním vítězem stala italská čokoláda AMEDEI z Toskánska. V kategorii tmavá čokoláda získala tři zlaté medaile za čokoládu AMEDEI CHUAO. Tato čokoláda je hlavní substancí pro všechny naše produkty a Out Café Chocolate je vedle hotelu Four Seasons jedinou kavárnou v České republice, která si AMEDEI zvolila za svého dodavatele. Podívejte se na výsledky World Chocolate Awards.

 

17. 10. 2006

Schweppes Bitter Lemon

Vyberte si z naší bohaté nabídky nealkoholických nápojů. Od začátku tohoto týdne k celkové nabídce přibyl legendární Schweppes Bitter Lemon. Ke spokojenosti některých našich významných hostů. Věříme, že jsme tak schopni uspokojit i ty nejnáročnější z vás. 

16. 10. 2006

Dětské menu

Nechte sobotní starosti s vařením na nás a splňte svým dětem jejich přání dát si jednou v restauraci něco trochu bláznivého a trochu více dětského, než všechna ostatní dětská jídla. Každou sobotu připravujeme kromě normálního menu pro dospělé také dětské menu. Možná se vám bude zdát trochu bláznivé, ale věřte, že děti ho budou milovat. Kde jinde si dají k obědu třeba pizzu plnou ovoce a čokolády? Kde jinde se mezi delikatesami objeví marshmellows? Pamatujte, v sobotu je dětské menu...

Horká čokoláda s Marshmallow Čokoládová polévka Čokoládová pizza

9. 10. 2006

Čokoládová fontána

Naše nabídka čokoládových dobrot byla korunována tím nejčokoládovějším požitkem, který si lze představit. Pokud máte rádi čokoládu, v naší fontáně teče proudem. V kombinaci s čerstvým ovocem je to opravdový zážitek.

Čokoládová fontána

8. 10. 2006

Slavnostní otevření Korunního Dvora

Z Korunní ulice trochu nenápadný blok domů s číslem popisným 104 dlouho skrýval za svými
zdmi své tajemství. Od poloviny letošního roku bylo však vše odhaleno. Slavnostním
ceremoniálem 28. června byl otevřen celý obytný, kancelářský a komerční komplex Korunní
Dvůr. Na místě bývalého městského pivovaru vyrostl luxusní projekt, který kromě bydlení a
práce nabízí neuvěřitelně a překvapivě klidnou oázu klidu uprostřed Vinohradského ruchu.
Stačí projít branou a ocitnete se v prostorné dvoraně, kde jediným hlukem je zurčení vody ve
fontánách. Takový pohled si vychutnáváme z Out Café Chocolate každý den. Přijďte, rádi se o
něj s vámi podělíme.

1. 8. 2006

Otevřeli jsme...

1. srpna 2006 jsme otevřeli Out Café Chocolate – první čokoládovou kavárnu v Praze a navždyjsme změnili čokoládová pravidla v metropoli. Od tohoto dne se v naší kuchyni denněpřipravují dezerty, dorty a zákusky z té nejlepší čokolády na světě a její horkou variantumůžete vychutnat hned v několika příchutích. Zapamatujte si jediné: Praha – Vinohrady,Korunní 104, Out Café Chocolate. Mrkněte se do galerie na obrázky interiéru a na naše menu.