Archiv aktualit

13. 12. 2007

Vánoční svátky

Naši milí zákazníci, naše kavárna bude ve dnech od 23.12. do 26.12. zavřena. Dne 27.12. tu opět budeme pro Vás v obvyklém čase.  Všem přejeme veselé Vánoce ( a šťastný nový rok). Věříme, že vás opět brzy uvidíme. “Out Cafe Chocolate” tým

Vánoční

14. 9. 2007

Čokoládové Vánoce v Out Cafe

Kapacita až 250 osob celkových prostor Out Cafe je v některé dny v listopadu a prosinci ještě volná. Kontaktujte nás a rezervujte si termín s předstihem. Vánoční atmosféru už nechte na nás...

27. 6. 2007

Letní ovocné košíčky

Přijďte ochutnat naše nové letní ovocné košíčky s třešněmi, papayou, kiwi nebo fíky.

Letní ovocné košíčky

15. 1. 2007

Radio City 93.7 FM

Muži versus Ženy.

Odvěký souboj pokračuje - v příštích týdnech na radiu City. A ve hře je společná snídaně pro v šechny Muže nebo všechny Ženy a Michal Klein nebo Iva Lecká v roli číšníků, kteří vás obslouží u výborné snídaně. Kdo bude rychlejší, bystřejší a kdo bude mít pevnější nervy? Muži nebo Ženy? Oblékne zástěru Iva Lecká a bude obsluhovat všechny zúčastněné Muže nebo se bude muset Michal Klein postarat o vítězný tábor Žen?

Nenechejte nic náhodě. I vy to můžete rozhodnout! Hrajte s námi hru Muži versus Ženy. Každý týden pozveme vítězný tábor Mužů nebo Žen a jejich hosty na společnou snídani v trendy restauraci v centru Prahy! Připraveno bude luxusní menu o několika chodech a starat se a na stůl nosit bude Michal nebo Iva.

Poslouchejte Dobré ráno, Praho! na radiu City, hru Muži versus Ženy hrajeme každý všední den krátce po sedmé hodině.

Přihlaste se do hry!

www.radiocity.cz - novinky

Radio City 93.7 FM

28. 12. 2006

Hang Over Day

V pondělí 1. ledna 2007 začínáme v 11.00 a tešíme se na vaši návštěvu! Oslavte s námi příchod nového roku.

Co jsme speciálně pro vás připravili: snídaňové menu v průběhu celého dne, čerstvý domácí chléb, nejlepší kávu, čokoládu a osvěžující nápoje z čerstvého ovoce. Delikatesou dne budou křupavé FALAFFEL & THINA, které vám pomůžou překonat vaši kocovinu.

Zahájte váš nový sladký rok spolu s nami v Out Café Chocolate!

 

20. 12. 2006

Vánoční svátky

Milí zákazníci, naše kavárna bude zavřena ve dnech od 24. 12. do 26. 12. Dne 27. 12. tu opět budeme pro vás v obvyklém čase. Všem přejeme veselé Vánoce a štastný Nový Rok. Věříme, že vás opět brzy uvidíme.

4. 12. 2006

Novinka mezi dezerty

S přicházející zimou jsme chtěli přinést kus exotiky. Z mnoha možností jsme dali přednost naprosto ojedinělé receptuře. Náš mousse chocolate, vyrobený z té nejlepší čokolády už znáte. Spolu s mousse halva však vznikl dezert, který vás překvapí kombinací chutí.

Halva mousse dort

28. 11. 2006

Vánoční punč!

Pravý, opravdu voňavý, silný a hodně horký vánoční punč se šťávou z čerstvých pomerančů a typickým kořením jsme zařadili do naší předvánoční nabídky. Teď, když venku není zrovna vlídné počasí je tím nejlepším způsobem, jak si zlepšit náladu. Co myslíte?

19. 11. 2006

od soboty 22.11. 2008 bude naše kavárna o víkendech opet od 10.00 hodin otevrena.

Vážení hosté, po nekolika týdnech rekonstrukcních prací v kavárne i pred ní a dokonce nad ní v horních patrech, které nás prinutily kavárnu o víkendech uzavrít, Vám s radostí oznamujeme, že od soboty 22.11. 2008 bude naše kavárna o víkendech opet od 10.00 hodin otevrena. Prijdte si vychutnat naše “All Day Breakfast” menu nebo jiné dobroty z našeho jídelnícku. Váš Out Cafe Chocolate tým.

13. 11. 2006

Vánoční večírky v Out Café Chocolate

Kapacita až 250 osob celkových prostor Out Cafe je v některé dny v listopadu a prosinci ještě volná. Kontaktujte nás a rezervujte si termín s předstihem. Vánoční atmosféru už nechte na nás...