Kavárna Out Cafe

Zveme Vás do světa čokolády a kávy. Praha následuje New York, Florence, Sydney a další světové metropole se svou první čokoládovou kavárnou. Naše kavárna je místo, kde ucítíte, ochutnáte a pochopíte naší lásku ke kávě a čokoládě.

Poznejte čokoládu v její pravé podobě s chutí kakaa z Venezuely, Trinidadu a Jamajky. Dejte si kávu namíchanou z plantáží Indie, Guatemaly, Columbie a Brazílie, čerstvě praženou v naší exkluzivní směsi Tuo Caffe Italiano. To je to, co nás inspirovalo otevřít kavárnu Out Cafe. V naší nabídce najdete mnoho nápadů. Buďte si jistí, že naše kavárna vždy nabídne opravdovou porci originality. Všechny naše produkty jsou designovány exklusivně pro Out Cafe Chocolate a jsou vyráběny v našem domě z těch nejlepších ingrediencí.

Vstupte, posaďte se a vychutnejte si každý okamžik u nás.

Interiér

Kavárna Out Cafe má interiér rozdělený do několika oblastí. První a největší částí je hlavní lobby s kapacitou 56 míst. V letních měsících je před kavárnou možnost posezení na terase s kapacitou až 60 míst. V horní části pak najdete LCD bar s celkem 12 místy. Samostatnou částí interiéru je pak konferenční místnost s celkovým počtem až 35 míst. Tato místnost může být oddělena od ostatních prostor a poskytuje tak místo pro obchodní jednání, konference nebo soukromé akce. K dispozici je vlastní bar, audio a video systém s velkoplošnou obrazovkou. Celý interiér dává možnost mnoha variant uspořádání a může pojmout až 250 osob. Pro informace ohledně pronájmu prostor Out Café Chocolate nás kontaktujte.

Tuo Caffé

Naše káva vznikla po dlouhých měsících pečlivého výběru těch správných druhů kávy. Obsahuje zrnka z plantáží Indie, Guatemaly, Columbie a Brazílie. Tuo Caffé vyniká svou plnou chutí, silným aroma a současně je velmi jemná. Kavárna Out Cafe Chocolate je jediná, kde se připravuje tato originální káva. Vychutnat ji můžete jako espresso s typickou krémovou pěnou. V této podobě nejvíce vyniknou všechny chuti a jemnost, kterou často u jiných káv nenajdete.

Čokoláda

Out Cafe Chocolate však není jen kavárna, u nás si můžete vychutnat i nejlepší čokoládu. Naše čokoláda je připravována na několik způsobů. Vždy je však základem směs kakaa z Trinidadu a Venezuely ve směsi 70 % čokolády, která patří k těm nejlepším na světě a získala mnoho ocenění. Ochutnejte. V každém šálku najdete kus sladkého světa exotiky, jaký jinde v Praze nenajdete.

Základem je čokoláda AMEDEI z italského Toskánska, „Nejlepší čokoláda na světě“ (podle časopisu FOOD & WINE), která získala mnohá ocenění po celém světě. Více na www.amedei.com.